Akademia Twórczego Rozwoju Kalamo to edukacja, przygoda i zabawa.

Organizujemy kursy naukowe dla dzieci, pomagające dzieciom w przyswajaniu wiedzy, uczymy przez zabawę, oferujemy innowacyjny program zajęć z emocji dla dzieci w każdym wieku, a także twórcze zajęcia, urodzinki,  naukowo-eksperymentalne warsztaty oraz zajęcia przygotowujące do przedszkola.

Zapraszamy do śledzenia nas na fb

www.facebook.com/kalamo76

187133174.jpg

TUS jest przeznaczony dla dzieci i młodzieży z w wieku 4-9 lat. Zajęcia mają na celu trenowanie umiejętności komunikacji, współpracy w grupie, pracę nad przestrzeganiem zasad, naukę samokontroli, rozumienie i kontrolowanie emocji, pracę nad rozwiązywaniem konfliktów.

Oferta zajęć odkrywczo naukowych, wspomagających koncentrację i uważność.

Trzy grupy wiekowe:

3-5 lat

6-7 lat

8-9 lat

więcej....

Maluchy na Start to zajęcia dla dzieci w wieku 1.5 - 3 lata, przygotowujące do przedszkola.

Z wykorzystaniem najnowszych technik edukacyjnych i pedagogicznych wprowadzamy maluszki w otaczający świat i rozwijamy społecznie.

21426899ffa697e73a629b15d1108a7e.jpg

Zajęcia rozwijające kreatywność i twórcze myślenie, uczą podstawowych umiejętności plastyczno-technicznych a także konkretnych form rękodzieła.

Nasze twórcze urodziny są alternatywą dla komercyjnych sal zabaw. Podczas naszych urodzinowych przyjęć dzieci wykorzystują swoją wyobraźnie i kreatywność. Korzystamy z fabuł tematycznych, eksperymentujemy i świetnie się bawimy!

673898144.jpg

Na naszych zajęciach stawiamy na klasykę w kuchni. Chcemy, żeby dzieci po naszym kursie umiały przygotowywać samodzielnie proste potrawy, znały różne smaki, zapachy, a także poznały egzotyczne owoce i potrawy.

Posiadamy bogatą ofertę dla placówek edukacyjnych. Organizujemy warsztaty naukowo-eksperymentalne, artystyczne, kulinarne, gimnastykę artystyczną, Taekwondo Kids...

Nasze półkolonie na tle innych ofert wyróżniają się warsztatową formą, rozwijamy u dzieci kreatywność i twórcze myślenie, nie zapominamy o dziecięcych emocjach i treningu uważności. A to wszystko w wesołej atmosferze i formie przyjaznej dla dzieci.

FaniMani.pl-wspieraj-nas-banery_750x100.

© 2023 by Name of Site. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now
Chłopiec z rakietą

nauka przez zabawę