O NAS

Nasza działalność jest odpowiedzią na potrzeby rodziców, dzieci i pracowników szkół i przedszkoli. Na początku 2019 roku założyliśmy Fundację Pro Bono Societas i od tego momentu wszystkie nasze społeczne działania sformalizowaliśmy. Zależy na przede wszystkim na rozwoju dzieci, zarówno twórczym, intelektualnym jak i emocjonalnym.

Oprócz zajęć odpłatnych realizujemy wiele projektów lokalnych, których głównymi odbiorcami są dzieci i młodzież. Zespół tworzą doświadczeni pedagodzy i specjaliści.

ZESPÓŁ
Kasia Lamża-Ogrodnik
koordynator, trener, animator

założycielka Akademii Twórczego Rozwoju Kalamo, kierownik i wychowawca półkolonijny, trener,  dyplomowana dziennikarka, animator społeczny, przez 10 lat pracowała w organizacjach pozarządowych realizując projekty społeczne i edukacyjne dla dzieci i młodzieży, interesuje się pedadogiką i psychologią. Ukończyła Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na Uniwersytecie Warszawskim z tytułem magistra; Akademię Trenera Pharus i Pomorską Szkołę Animatorów Społecznych. Od 3 lat prowadzi zajęcia z dziennikarstwa, pracy z kamerą, współpracy w grupie, pracy z emocjami, a także warsztaty artystyczne (rzeźba w glinie, decoupage, ceramika, DIY). Mama Jurka i Sabinki, wielbicielka wszelakich kotowatych.

Monika Jażdziewska
psycholog, trener
Ania Rekowska
pedagog, teatrolog, trener

Z wykształcenia pedagog

(Uniwersytet Gdański) i teatrolog (Akademia Teatralna w Warszawie.

W życiu zawodowym  łączy obie pasje. Od kilku lat prowadzi zajęcia teatralne w Stacji Kultura w Rumi, realizuje projekty z zakresu edukacji teatralnej m.in. „Teatralnym Kluczem” cykl spotkań z praktykami teatru dla młodzieży oraz półkolonie teatralne dla dzieci. Współzałożycielka Fundacji MUCHA, która realizuje projekty artystyczne dla dzieci ale także swoja działalnością obejmuje grupy osób wykluczonych społecznie.

 Na co dzień pracuje w świetlicy socjoterapeutycznej w Gdyni. Uzależniona od kawy i długich wędrówek z psem.

Gosia Radny
pedagog, trener

Magister psychologii Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS w Warszawie.

Ukończyła studia podyplomowe z zakresu mediacji sądowych i pozasądowych w Ateneum Szkole Wyższej w Gdańsku

oraz I i II stopień Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach w Centrum Rozwiązań w Toruniu.

Praktykę kliniczną zdobywała w Mazowieckim Szpitalu Bródnowskim oraz w pracowni psychologicznej w Wojewódzkim Ośrodku Medycyny Pracy.

Brała udział w wielu projektach UE jako specjalista ds. szkoleń oraz jako trener i terapeuta.

Właściciel firmy „ZoJa” Centrum Szkoleń, Terapii, Mediacji i Rozwoju Osobistego.

Szkoliła i pomagała osobom w każdym wieku. Traktuje ludzi bardzo indywidualnie.

Swoją wiedzę nieustannie poszerza biorąc udział w szkoleniach psychologiczno - terapeutycznych.

Kocha pracę z dziećmi oraz z dorosłymi i wykorzystuje w niej swoją praktykę kliniczną oraz bogate doświadczenie.  Prowadzi warsztaty, konsultacje oraz porady psychologiczne.

Prywatnie mama cudownych bliźniaków Zosi i Jasia. Lubi taniec i muzykę.

© 2023 by Name of Site. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now