Gimnastyka artystyczna

Gimnastyka artystyczna dla dzieci czyli połączenie przyjemnego z pożytecznym. Gimnastyka artystyczna to połączenie ćwiczeń i zabawy. To jednocześnie gimnastyka, taniec, akrobatyka, muzyka i świetna zabawa. Poza ogromną przyjemnością i satysfakcją czerpaną z zajęć, gimnastyka, jak każdy sport uczy dyscypliny, odpowiedzialności i wartości. To cenne doświadczenie pozytywnie przenosi się na inne aspekty życia dorastających dziewczynek. Dziewczynki trenujące gimnastykę artystyczną rozwijają się muzykalnie, są stanowcze, odporne na stres, mają nienaganną, piękną postawę, smukłą sylwetkę oraz nabywają umiejętności koncentracji i podzielności uwagi.

Zajęcia prowadzi Monika Mularczyk - trenerka gimnastyki artystycznej

Czwartki godz. 16.30 w SP 53 ul. Hallera 9

Taekwondo Kids

PROGRAM TKD KIDS®️ jest oficjalnym programem stworzonym dla Międzynarodowej Federacji Taekwon-Do

Zaprojektowany został dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym (od 4 do 8 roku życia)

Uczy wartości moralnych, umiejętności poznawczych, koordynacji ruchowej, dbania o kondycje i zdrowie, ale również ważnych umiejętności życiowych takich jak:

✔️samodzielność
✔️samoorganizacja
✔️praca zespołowa
✔️przywództwo
✔️odpowiedzialność
✔️właściwe wykonywanie poleceń i zadań.

Na zajęciach poruszane są kwestie uczulające na niebezpieczne i szkodliwe zachowania, takie jak, lekkomyślność, zagrożenia, agresywne zachowania czy zastraszanie.

Pogram uczy dzieci nie tylko aby zdawać sobie sprawę z niebezpiecznych zachowań u innych, ale także zachęca dzieci do unikania zachowywania się w sposób, który naraża innych na niebezpieczeństwa.

Stwarza dla dzieci najlepsze warunki do rozwoju, wyposażając je w wiedzę i umiejętności pomagające w życiu.
Celem programu jest nauczenie dziecka jak żyć i jak tworzyć wartościowe społeczeństwo.

Dodatkowo w ramach programu dzieci uczą się podstawowej wiedzy dotyczącej Taekwon-Do.

Wykorzystuje szeroką skalę różnych aktywności takich jak: gry i zabawy, ćwiczenia, zadania do wykonania, odgrywanie scenek, historyjki, dyskusje, ćwiczenia ukierunkowane na rozwiązanie problemów, puzzle i zagadki.

Stosujemy system nagród, który jest pozytywnym wzmocnieniem motywacji dla dzieci, poprzez nagradzanie ich za postępy i wkład pracy.

Zajęcia prowadzi licencjonowana instruktorka Martyna Pietrzeniec

© 2023 by Name of Site. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now