Działania społeczne

Zimowe warsztaty dla nastolatków “Do pewności siebie”

Warsztaty Wspierające Poczucie Własnej Wartości i Pracę z Emocjami

Nasze zajęcia mają na celu pomóc młodym ludziom zrozumieć siebie lepiej, rozwijać poczucie własnej wartości oraz zdobywać umiejętności radzenia sobie z emocjami w zdrowy i konstruktywny sposób.

Mózg w okresie dojrzewania przechodzi wielką transformację, ale nie dojrzewa równomiernie. Części mózgu odpowiedzialne za emocje stają się bardziej reaktywne, natomiast te, które odpowiadają za regulację emocji dojrzeją nieco później. Stąd huśtawki emocji i gwałtowne reakcje emocjonalne. To, co nam wydaje się błahą sprawą u prawie-nastolatka może wywołać gwałtowną burzę uczuć.

Dlatego też podczas wakacji chcemy wesprzeć dzieci w tym trudnym okresie.

Zimowe Warsztaty dla Nastolatków – Odkryj Siebie, Zbuduj Relacje, Radź Sobie z Emocjami!
Jeśli Twoje dziecko doświadcza huśtawek emocji w trudnym okresie dojrzewania, czujesz, że potrzebuje wsparcia, że przydałoby mu się więcej wiary w siebie dołącz do naszych unikatowych warsztatów wspierających poczucie własnej wartości i rozwijających umiejętności radzenia sobie z emocjami.
Co Oferujemy:
Warsztaty Rozwoju Osobistego: Nasi wykwalifikowani trenerzy poprowadzą interaktywne zajęcia, pomagając młodym ludziom odkryć mocne strony, cele życiowe i pasje.
Indywidualne Podejście: Doświadczeni terapeuci oferują zajęcia i indywidualne wsparcie dostosowane do potrzeb każdego uczestnika.
Wsparcie Rówieśnicze: Doskonała okazja do dzielenia się doświadczeniami, budowania relacji i uczenia się od rówieśników.
Techniki Radzenia Sobie z Emocjami: Nasi specjaliści nauczą skutecznych technik, takich jak medytacja, mindfulness i techniki oddechowe.
Kreatywne Wyrażanie Siebie: Sztuka, muzyka, pisanie – pomagamy wyrażać emocje w konstruktywny sposób.
Budowanie Zdrowych Relacji: Uczymy, jak budować zdrowe relacje, radzić sobie z konfliktami i efektywnie komunikować się.
W programie również ciekawe zajęcia kreatywne z historią sztuki w tle i ciekawe wycieczki.

Nasza oferta zajęć jest dostępna dla nastolatków w wieku 11-14 lat. Dbamy o to, aby nasi uczestnicy czuli się bezpiecznie i wspierani przez nasz zespół specjalistów.

Projekt dofinansowany przez Urząd Miasta Gdyni


Do pobrania