Nowość!! Nie-zwykłe kolonie Kalamo!

Nowość!! Nie-zwykłe kolonie Kalamo!

Zapraszamy do udziału w niezwykłych koloniach Kalamo, stworzonych specjalnie z myślą o dzieciach z Edukacji Domowej, ale nie tylko 🙂

Nasza oferta skupia się na dostosowaniu do ich unikalnych potrzeb, rozwijaniu kompetencji społecznych oraz tworzeniu atmosfery pełnej wakacyjnej przygody i nauki poprzez zabawę.

Położenie: Kolonie odbywają się w malowniczo położonym ośrodku Dal Sol nad samym jeziorem Mausz na Kaszubach, wśród lasów i łąk. To magiczne miejsce stworzone, aby dostarczyć dzieciom nie tylko edukacyjnych doświadczeń, ale także pełnych natury i spokoju chwil. Ośrodek oferuje wysoki standard, wszystkie niezbędne atrakcje i zamknięty teren. Na miejscu pysze domowe jedzenie przygotowane przez lokalną kuchnię.

Co Oferujemy:

1. Trening Umiejętności Społecznych: Specjalnie opracowane zajęcia mające na celu rozwijanie umiejętności komunikacyjnych, współpracy i rozwiązywania konfliktów.

2. Edukacja Przyrodnicza: lekcje poświęcone odkrywaniu tajemnic przyrody, eksperymenty i obserwacje, aby wzbudzić ciekawość świata.

3. Sensoryka i Arteterapia: Zajęcia stymulujące zmysły oraz warsztaty artystyczne wspierające rozwijanie wyobraźni i twórczej ekspresji.

4. Nauka przez Zabawę i Eksperymenty: Innowacyjne podejście do nauki, gdzie każde dziecko ma szansę odkrywać tajemnice świata w sposób interaktywny i przyjemny.

5. Rozwój Kompetencji Miękkich i Inteligencji Emocjonalnej: Zajęcia skoncentrowane na budowaniu umiejętności interpersonalnych, empatii i radzenia sobie z emocjami.

6. Uważność i Relaksacja: Warsztaty pomagające dzieciom w zrozumieniu i praktykowaniu uważności oraz technik relaksacyjnych.

7. Wakacyjna Przygoda i Wesołe Animacje: Mnóstwo atrakcji wakacyjnych, animacji pełnych śmiechu i radości, aby stworzyć niezapomniane wspomnienia.

8. Profesjonalna Kadra: Opieka i wsparcie doświadczonych pedagogów, socjoterapeutów i psychologa, zapewniająca bezpieczeństwo i rozwój każdego uczestnika.

Różnorodny Program Edukacyjny:

• Nauki przyrodnicze, matematyka, sztuka, sport i wiele innych dziedzin wiedzy.

• Zajęcia rozwijające kreatywność, twórcze myślenie oraz aktywności

Termin: 30.06. – 07.07.2024

Koszt: 2450 zł, przy zapisach do 30 kwietnia zniżka 100 zł!!

(zniżka 5% dla rodzeństwa)

Zapisy: www.kalamo.pl/polkolonie

Powtót do aktualności