Zajęcia dodatkowe

Zajęcia dla dzieci w Gdyni i Sopocie

Zajęcia dodatkowe dla dzieci w Gdyni czy Sopocie są dostępne dla wszystkich dzieci, które chcą nauczyć się czegoś nowego lub potrzebują wsparcia w nauce. Często pomagamy maluchom w nauce czytania i pisania czy wykonywania pierwszych obliczeń. Mamy doświadczenie w pracy z dziećmi, dlatego serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, która jest skierowana głównie do osób mieszkających w okolicy Trójmiasta.

rzut
rzut

Dodatkowe zajęcia dla dzieci - Gdynia, Sopot

Zajęcia dodatkowe dla dzieci z Gdyni i Sopotu to świetna okazja dla maluchów, żeby poprawić swoje umiejętności w różnym zakresie. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę pedagogów, którzy specjalizują się w różnych dziedzinach, dlatego możemy zaproponować wiele ciekawych aktywności dla dziecka i stworzyć indywidualny program dopasowany do jego aktualnego poziomu rozwoju. Z dodatkowych zajęć korzystają dzieci z różnymi dysfunkcjami, maluchy mające problemy np. w przedszkolu czy szkole, ale też pociechy chcące jeszcze lepiej szlifować swoje umiejętności. W wielu przypadkach proponujemy nie tylko typowo „szkolne” zajęcia, ponieważ mamy doświadczenie w dziedzinie umuzykalnienia, możemy również nauczyć dziecko gotować.

Do skorzystania z naszej oferty zapraszamy rodziców, którzy ze względu na brak czasu nie mają okazji do regularnego doglądania postępów malucha czy po prostu muszą długo pracować, a chcą zapewnić dziecku odpowiednią opiekę, ale też zabawę, ponieważ nasze dodatkowe zajęcia dla dzieci z Sopotu czy Gdyni są przede wszystkim ciekawym doświadczeniem. W wielu przypadkach jest to także świetna okazja do poznania rówieśników i kto wie, może przerodzi się to w cudowną przyjaźń na długie lata.

Sopot, Gdynia - zajęcia dla dzieci w Akademii Kalamo

Akademia Kalamo to miejsce, w którym maluch może się poczuć w pełni swobodnie. Dbamy o satysfakcję każdego dziecka i dopasowujemy się do jego potrzeb. Zatrudniamy wykwalifikowanych pedagogów, trenerów i psychologów, dzięki czemu każda pociecha może otrzymać pełną, kompleksową opiekę. Dlaczego warto wysłać malucha akurat do Akademii Kalamo? Wyróżniamy się doświadczeniem, potrafimy pracować z najmłodszymi, ale też starszymi dziećmi. Znamy wiele sprawdzonych technik wychowawczych, a poza tym kochamy swoją pracę i działamy z pasją. W razie dodatkowych pytań, zainteresowania ofertą lub jakichkolwiek niejasności – serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

rzut