Zajęcia dodatkowe

Zajęcia dla dzieci Gdynia i Sopot

 

Zajęcia dodatkowe dla dzieci w Gdyni czy Sopocie są dostępne dla wszystkich dzieci, które chcą nauczyć się czegoś nowego lub potrzebują wsparcia w nauce. Często pomagamy maluchom w nauce czytania i pisania czy wykonywania pierwszych obliczeń. Mamy doświadczenie w pracy z dziećmi, dlatego serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, która jest skierowana głównie do osób mieszkających w okolicy Trójmiasta. Nauka czytania i pisania w Gdyni oraz Sopocie w naszym wydaniu to połączenie skuteczności wraz z zabawą. To sprawia, że maluchy bardzo chętnie uczęszczają na organizowane przez nas zajęcia.

 

NAUKA CZYTANIA I PISANIA, GDYNIA I SOPOT – WSPARCIE DLA UCZNIA

 

Pierwszy rok nauki w szkole jest bardzo ważnym okresem edukacyjnym w rozwoju każdego dziecka. Wiadomości jakie nabędzie ono w tym czasie są warunkiem powodzenia w dalszej edukacji. Z tego względu nauki nie można bagatelizować. Na etapie edukacji wczesnoszkolnej istotne są umiejętności mówienia, czytania, pisania. Aby dziecko osiągnęło te umiejętności potrzeba wielu zabiegów natury dydaktyczno – metodyczno – wychowawczej ze strony nauczyciela, aktywnej pracy samego ucznia, jak i udanej współpracy z rodzicami.

Zajęcia rozwijające – nauka czytania i pisania, Sopot oraz Gdynia
Program jest skierowany dla uczniów klas 1-3 szkoły podstawowej, które stawiają pierwsze kroki na ścieżce uczenia się. Zajęcia dla dzieci (Gdynia) pozwolą rozwinąć umiejętności czytania i pisania, a także umiejętność uczenia się, koncentracji i poczucia własnej wartości.
Lekcje z nauki czytania i pisania są prowadzone w oparciu o:
• metodę sylabową,
• globalnego czytania,
• metodę dobrego startu,
• metodę krakowską.
W trakcie lekcji nauczyciel kieruje się indywidualnym podejściem do dziecka. Dzięki temu nauka czytania i pisania w Sopocie i Gdyni przynosi rezultaty w przypadku każdego przyprowadzonego do nas malucha. Dydaktyk stosuję indywidualne metody i formy pracy, które pozwolą dziecku łatwiej przyswoić materiał językowy. Lekcje przeprowadzane są w sposób kreatywny. Nauka czytania i pisania w Sopocie oraz Gdyni realizowana poprzez zabawę to jedna z najefektywniejszych metod kształcenia. Uczniowie zapoznają się z samogłoskami, sylabami otwartymi i zamkniętymi, tworzą i odczytują wyrazy z sylab, uczą się czytać ze zrozumieniem proste teksty.

Zadania ogólnorozwojowe będą przeplatane z nauką czytania i pisania (Sopot, Gdynia). Do tego typu ćwiczeń należą: ćwiczenia dużej i małej motoryki, analizy i syntezy wzrokowej, szeregowania, kategoryzacji, ćwiczeniami pamięci symultanicznej i sekwencyjnej, porządkowania świata od strony lewej do prawej. To sprawia, że oferowane przez nas lekcje mają charakter ogólnorozwojowy, a dziecko czerpie z nich o wiele więcej oraz ma szansę zdobyć niezbędne umiejętności również w innych obszarach poza tym stricte związanym z językiem polskim.

Zajęcia dla dzieci (Gdynia) obejmują naukę czytania i pisania, prowadzone są przez mgr polonistyki i logopedę: Aleksandrę Danylec.

 

rzut
rzut

Zajęcia dodatkowe dla dzieci – Gdynia, Sopot

Zajęcia dodatkowe dla dzieci z Gdyni i Sopotu to świetna okazja dla maluchów, żeby poprawić swoje umiejętności w różnym zakresie. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę pedagogów, którzy specjalizują się w różnych dziedzinach, dlatego możemy zaproponować wiele ciekawych aktywności dla dziecka i stworzyć indywidualny program dopasowany do jego aktualnego poziomu rozwoju. Z dodatkowych zajęć korzystają dzieci z różnymi dysfunkcjami, maluchy mające problemy np. w przedszkolu czy szkole, ale też pociechy chcące jeszcze lepiej szlifować swoje umiejętności. W wielu przypadkach proponujemy nie tylko typowo „szkolne” zajęcia, ponieważ mamy doświadczenie w dziedzinie umuzykalnienia, możemy również nauczyć dziecko gotować. Oferowane przez nas zajęcia dla dzieci (Gdynia) są gwarancją bezpieczeństwa, fajnej zabawy, oraz rozwoju Państwa pociechy.

Do skorzystania z naszej oferty zapraszamy rodziców, którzy ze względu na brak czasu nie mają okazji do regularnego doglądania postępów malucha czy po prostu muszą długo pracować, a chcą zapewnić dziecku odpowiednią opiekę, ale też zabawę, ponieważ nasze dodatkowe zajęcia dla dzieci (Gdynia, Sopot) są przede wszystkim ciekawym doświadczeniem. W wielu przypadkach jest to także świetna okazja do poznania rówieśników i kto wie, może przerodzi się to w cudowną przyjaźń na długie lata. Co więcej, nauka czytania i pisania w Sopocie oraz Gdyni prowadzona w grupach sprawia, że pociecha zdecydowanie chętniej przyswaja materiał, ponieważ czuje większą motywację, gdy przebywa wśród innych kształcących się maluchów. Dzięki temu dzieci mogą nawzajem podglądać swoje postępy, uczyć się na błędach oraz akceptować porażki, a także razem cieszyć się zwycięstwami w postaci kolejnych umiejętności.

Sopot, Gdynia - zajęcia dla dzieci w Akademii Kalamo

Akademia Kalamo to miejsce, w którym maluch może się poczuć w pełni swobodnie. Dbamy o satysfakcję każdego dziecka i dopasowujemy się do jego potrzeb. Zatrudniamy wykwalifikowanych pedagogów, trenerów i psychologów, dzięki czemu każda pociecha może otrzymać pełną, kompleksową opiekę. Dlaczego warto wysłać malucha akurat do Akademii Kalamo? Wyróżniamy się doświadczeniem, potrafimy pracować z najmłodszymi, ale też starszymi dziećmi. Znamy wiele sprawdzonych technik wychowawczych, a poza tym kochamy swoją pracę i działamy z pasją, dlatego prowadzimy zajęcia dla dzieci. Sopot i Gdynia to miejsca, gdzie wasze uciechy spędzą cudowny czas. W razie dodatkowych pytań, zainteresowania ofertą lub jakichkolwiek niejasności – serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Zajęcia dodatkowe dla dzieci w Gdyni

Zajęcia dla dzieci (Gdynia) to świetna opcja na zagospodarowanie wolnego czasu malucha. Podczas spotkań pociecha spędzi miło czas w gronie rówieśników i zdobędzie nowe umiejętności. Nasz zespół dba o to, aby prowadzone zajęcia dla dzieci (Gdynia) pełniły nie tylko funkcję edukacyjną, ale również stymulowały rozwój społeczny oraz psycho-fizyczny. Dzięki nim maluchom łatwiej jest nawiązywać kontakty, a także adaptować się do nowego środowiska.

Podczas naszych zajęć dodatkowych dla dzieci w Gdyni skupiamy się zarówno na nauce, jak i rozrywce. Pomagamy maluchom odkrywać oraz rozwijać ich pasje, uczymy podstawowych czynności czy wspieramy w zrozumieniu tego, co dla pociech najtrudniejsze. Nasze zajęcia dla dzieci (Gdynia) to miła, komfortowa atmosfera. Troszczymy się o każdego malucha i wszystkich podopiecznych traktujemy indywidualnie. Dzięki temu, że posiadamy duże doświadczenie oraz odpowiednie kwalifikacje, wiemy, jak reagować na konflikty między dziećmi, a także, w jaki sposób rozładowywać napięcie. Zajęcia dla dzieci (Gdynia) w kalamo to także bezpieczeństwo maluchów, zawsze stawiamy je na pierwszym miejscu.

Co jeszcze nas wyróżnia? Przede wszystkim fakt, iż cały czas się rozwijamy. Nieustannie poszukujemy sposobów na jeszcze ciekawsze wykorzystanie czasu przez naszych podopiecznych. Regularnie uczestniczymy w różnorodnych kursach i szkoleniach, dzięki czemu znamy wiele technik pedagogicznych, które pomagają nam w pracy z dziećmi.

Zastanawiasz się gdzie zapisać swoje dziecko na zajęcia dla dzieci? Gdynia, ul. Redłowska 35. Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą, w razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji pod nr. tel.: 519 857 048.

Gdynia – zajęcia dla dzieci

Na naszych zajęciach dodatkowych dla dzieci w Gdyni maluchy są traktowane z wyrozumiałością, troską i szacunkiem. Każdy z podopiecznych może liczyć na miłą, ciepłą atmosferę oraz pomoc. Zapewniamy ciekawe zajęcia dla dzieci (Gdynia), prowadzone w sposób dostosowany do potrzeb dziecka. Przekazujemy wiedzę tak, aby była ona jasna i zrozumiała. Zawsze kierujemy się potrzebami dzieci. Uczymy maluchy pomocy oraz zdrowej rywalizacji. Dbamy również o rozwijanie zainteresowań i kreatywności pociech.

Nasze zajęcia dla dzieci (Gdynia) tworza bezpieczne środowisko, w którym maluchy nie tylko zdobywają wiedzę, ale również bawią się, uczą samodzielnego myślenia oraz pracy w grupie. Nasz zespół wspiera również dzieci z trudnościami i dokłada wszelkich starań, aby im pomóc. Właśnie z tych względów spora grupa rodziców zaufała nam, posyłając swoje pociechy na zajęcia dla dzieci (Gdynia) obejmujące naukę czytania i pisania w Gdyni oraz Sopocie.

Więcej informacji na temat naszej propozycji jaką są zajęcia dla dzieci (Gdynia) możemy udzielić telefonicznie, mailowo lub osobiście w naszej siedzibie. Z przyjemnością przedstawimy szczegóły oferty, odpowiemy na wszelkie pytania i rozwiejemy wątpliwości. Zależy nam na dobrym kontakcie z rodzicami, ponieważ wiemy z doświadczenia, że wyczerpujące przedstawienie planu kształcenia dotyczącego nauki czytania i pisania w Gdyni oraz Sopocie zdecydowanie ułatwia podjęcie im decyzji. Dlatego pozostajemy do dyspozycji rodziców. Zapraszamy serdecznie do kontaktu!

Jeżeli mieszkasz w mieście Gdynia, zajęcia dla dzieci (Gdynia) w kalamo będą dla Twojej pociechy idealnym rozwiązaniem!

rzut